diil

Shakes & Fidget Serwer 8


#1 2011-01-30 16:05:44

K.T.eie

Gość

Nie podanie a coś innego - alternatywa

Witajcie ,)
Czy w swojej obecnej gildii czujesz się obco? Jesteś zbywany? Nie możesz rozwinąć skrzydeł bo im zależy na ranku i grzybach?
Nie lękaj się! Dołącz do nas, do jedynej i niepowtarzalnej w swoim rodzaju gildii, która działa w ten sposób -dołączasz, jeżeli Ci się spodoba atmosfera i ludzie zostajesz, jeżeli znajdziesz lepszą ścieżkę rozwoju odchodzisz i nikt do Ciebie nie ma pretensji.
Nasz gildia nie może się poszczycić procentami wielkimi jak pomnik ze Świebodzina, ale mamy skromne, wypracowane 72/92 %.

Oferujemy:
- Miłą atmosferę, ludzi na poziomie, zero kłótni i awantur, zero presji, zero obowiązkowych wpłat grzybów, składki złota na poziomie piwnicy, ludzi aktywnych i tylko takich, przystojnego przywódcę (tylko dla Pań), gildia ta jest akademią więc po wypracowaniu pewnego pułapu i łapówce dla przywódcy można dołączyć do gildii macierzystej (o ile oczywiście będzie miejsce), no i te 72/92 % (ale kto na to patrzy przecież liczą się ludzie),

Czego szukam:
- ludzi (najlepiej pełnoletnich) na poziomie, mających dystans do siebie i wielki poczucie humoru,  z którymi można pogadać o wszystkim i o niczym, aktywność x3, wiadomość pokazująca jakim jesteś człowiekiem, obowiązkowo dobry dowcip, jeżeli czujesz że jesteś takim człowiekiem to daj mi znać,  w tej chwili wymagany jest min. poziom w granicach 35/40 ale gdy opuszczą mnie wszystkie "wyższe poziomy" to mam zamiar stworzyć grupę ludzi która rozwali ten serwer i nie tylko, może razem podbijemy świat! 

Tak więc piszcie i rezerwujcie sobie miejsca, promocja trwa do wyczerpania zapasów.

pozdrawiam życzę miłej gry wszystkim graczom sfg, dziękuję gildii D. za rejestrację bez weryfikacji, sądzę że mój temat się utrzyma gdyż nikt z ekipy D. tutaj raczej nie zagląda,

AstaLaVista ludzie,
K.T.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaxi wałcz jasielskiserwer