diil

Shakes & Fidget Serwer 8


#1 2011-02-09 23:45:33

Lofer

Gość

Podanie doświadczonego gracza S&F

nick: Lofer
wiek: 22
aktywność: prawie cały dzień, czyli przed zajęciami na uczelni  i po.
doświadczenie w s&f: z 5miesiecy. Na S4 - 102lvl i rośnie
ile dziennie robisz pasków awanturniczości: w sensie lvle ? dziennie 80% - 100% na s4, a tu w sumie podobnie.
jak z grzybkami na koncie: 0 w tym tygodniu zaczynam inwestycje
co oferujesz jako wpisowe: a jest wpisowe ? to zależy jakie są wymagania.
dlaczego diil: wydaje mi się że ma potencjał i nie ukrywam że kuszące jest te 102% 2x
kilka słów od siebie: Jestem aktywny, gram codziennie, czasami rano wchodzę, częściej popołudniu, a zawsze to wieczorami. Wiem na czym gra polega, więc z mojej strony możecie liczyć na b. dobrą frekwencję w obronach i obronach, nie pisze ze celującą, bo jak sami wiecie i nie okłamujmy się, różnie bywa w życiu. Jestem aktywny na chacie. Działam jak widzicie na 2konta. Ponadto zaczynam biznes grzybowy, czyli tańsze smsy na 30grzybów, jest to w pełni legalny sposób, ale nie proście mi o jego zdradzenie bo nie wydam, bo co to w tedy byłby za biznes i sposób który znałby niemal każdy. Jak zdołaliście zauważyć, jestem studentem. Oprócz tego pracuję, zajmuję się networkingiem, oraz zaczynam zabawę z biznesem grzybowym na SF. Na swój temat myślę że wystarczy.
Co do gry, mam nadzieję że będzie istniała, bo jest jedyną która mnie trochę wciągnęła. Ma w sobie TO COŚ.

Od was oczekiwałbym również aktywnego grania i b.dobrej frekwencji w atakach, obronie, a także miłej atmosfery.

Mam nadzieję że moje podanie będzie pozytywne rozpatrzone.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi Rewa przedszkole Piła psychoterapia Piła